1991 - Персональна виставка (Львівський Будинок Актора).

1998 - Персональна виставка (Фонд духовного відродження імені митрополита Андрея Шептицького, галерея "Яровіт", Львів).

1999 - Персональна виставка (Фонд духовного відродження імені митрополита Андрея Шептицького, галерея "Яровіт", Львів).

2003 - Участь в Бієнале Сучасного Мистецтва (м. Флоренція, Італія). Роботи відзначені Premio del Presidente та медаллю Lorenco Il Magnifico. Майже 900 творів сучасного мистецтва, в тому числі відомих і легендарних майстрів з 74-х країн світу представлено в каталозі Бієнале.

2005 - Персональна виставка "Енергія часу" (Львівський культурно-мистецький центр "Дзига"). Преса.

2006 - Участь в конкурсі "Chelsea International Fine Art Competition" (Agora Gallery, Нью-Йорк). The dialogue of Dr.Faust.

2011 - Персональна виставка (Арт-салон "БОНТОН", Львів).

2012 - Участь в аукционі Internationale d’Art Moderne et Contemporain à Paris з Комісаром Бертраном Жабо (Hotel  Giraudeau).

2013 - Участь у виставці "Abstractio-асоціації" (Арт-галерея "Мадам Пальмгрен", Львів).

2006-2013 - Участь у Львівському Осінньому салоні "Високий замок"  (Львів, Україна).

2015 - Персональна виставка "Permanence allure" (Арт-галерея "Мадам Пальмгрен", Львів).

2015 - «Українська людина в європейському світі: виміри ідентичності» - участь у виданні ілюстраціями до 9-го та 11-го розділів.

2017 - Персональна виставка "Existentia" (Арт-галерея "Мадам Пальмгрен", Львів).

 

"Парадоксальна ілюзія,

або Нова Епоха"

60х80см. п.о. 2015

 

 

 

                   Народився  в 1960 році у Львові. Вільний художник. В дитинстві відвідував ізостудію. Та захопився кібернетикою, і до живопису звернувся в кінці 80-х., після багаторічного занурення в абстрактні комп'ютерні світи. Тоді виникла непереможна необхідність реалізувати свої думки на полотні. Придбавши фарби, винайшов свою техніку, та почав малювати. Докладніше...

                   В живописі почав застосовувати дискретність, де мова кольору стала провідною. Під впливом іраціональнного відчуття вдалося перетнути межу логіки. Виникло розуміння кольору, не як вторинної властивості об'єкта, а як самостійної, складної інформаційної, підсвідомої субстанції. Це важливо, як засіб проникнення у світ підсвідомості.

                    Мною формальні елементи в зображенні використовуються як мнемонічний  код відчуття, наповнений кольором. Тепер наш світ вже не той, яким він був ще вчора, і я хочу передати органічний  зв'язок між цим сьогодні  і  чимось  таємничим, що йде до нас  з  глибин часу, поєднавши живопис з математичною дискретністю.

                    Намагаюся поєднувати форму і колір згідно з власним розумінням простору. Свої роботи називаю метакубістичними, через формально-колористичні особливості, що породжуються метафізичним відчуттям. Є спільні риси з геометричним абстракціонізмом, та є і суттєві відмінності - психологічні витоки композицій, та багаторівнева семантика.

                   Така творчість вимагає мислення, незавантаженого стереотипами, особливо зважаючи на те, що деякі роботи мають футурологічне значення ("Нова Епоха").

                   Є прагнення створювати цікавий по кольору та думці живопис, що відповідає сучасному світогляду. Тому завжди потрібні нові універсальні ідеї. Абстрактне мистецтво завжди є актуальним, як фактор незалежної динамічної думки, що не може стояти на місці, оскільки художник, кажучи словами К.Юнга, це - "коллективна людина, двигун та коваль підсвідомого психічного життя людства". Надалі, ще глибше, цю думку розкриває праця "Психологія і мистецтво" Еріха Ноймана, найбільш визначного пост'юнгіанця.

 

Чому ринок українського мистецтва залишається неліквідним

Декілька слів про участь у Флорентийському Бієнале.

 

 

Фігуративний живопис

Абстрактний живопис

Графічні роботи

 Пресса

                   HOME

©2015